جدول زمان بندی حضور پزشکان در مطب

زمانبندی حضور دکتر ها
دکتر هاجر کیخا دکتر کاملیا فرمند دکتر نسرین کیانیان
شنبه
یک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه

پلاک زیبایی دندان: در یک چشم بهم زدن صاحب لبخند هالیوودی شوید


پلاک زیبایی اسنپ آن اسمایل

اسنپ آن اسمایل (Snap-On Smile) نام نوعی پلاک زیبایی دندان است که آسان و بدون درد و فوری شما را صاحب لبخندی زیبا و هالیوودی میکند. پس از سالها تحقیقات گسترده و پیشرفتهای دندانپزشکی، اکنون میتوانید از حاصل این سالها یعنی پلاک زیبایی دندان استفاده کنید. اسنپ آن اسمایل پوسته های نازک و محکمی هستند که کاملا شبیه و همرنگ دندانهای طبیعی و بی نقص می باشند (شکل بالا). در حالی که این پلاک در دهان شما قرار دارد، به راحتی میتوانید چیزی بخورید یا بنوشید. مراقبت از آن کار ساده ای است و یک راه حل موقتی یا دائمی برای زیبا سازی لبخند به شمار می آید. این پلاک زیبایی دندان هم برای فک بالا و هم برای فک پایین تهیه میشود.

در فرمول منحصر به فرد اسنپ آن اسمایل از رزین دندانپزشکی استفاده شده است که بسیار محکم و مقاوم است. با کمک پلاک زیبایی دندان با هزینه ای بسیار کم اعتماد به نفس را به خود باز میگردانید و به راحتی و بدون نگرانی لبخند میزنید. پلاک زیبایی دندان را در هر سنی میتوانید استفاده کنید و برای جایگذاری آن نیازی به مراجعه به دندانپزشک یا استفاده از ابزارهای دندانپزشکی ندارید.

پلاک دندان چه مشکلاتی را بر طرف میکند؟

  • فاصله بین دندانها، کج بودن دندانها، زرد یا تیره بودن دندانها یا جای خالی دندان را به خوبی پنهان میکند
  • برای افرادی که نمیتوانند بریج یا ایمپلنت استفاده کنند، مناسب است
  • هر کسی که خواهان لبخند هالیوودی است اما نمیخواهد ناراحتی و درد یا هزینه زیادی بابت آن بپردازد، میتواند از این گزینه استفاده کند.
  • هر کسی که دندان مصنوعی متحرک دارد و میخواهد جایگزین راحت تر و بهتری داشته باشد میتواند از پلاک اسنپ آن اسمایل بهره ببرد.

چگونه میتوانم این پلاک دندان را تهیه کنم؟

1- به دندانپزشک مراجعه کرده و مدل مورد نظر و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید

2- دندانپزشک قالبی از دندانهای شما تهیه میکند

3- سه هفته بعد برای دریافت پلاک به مطب مراجعه کنید. به محض دریافت پلاک، میتوانید آن را استفاده کنید.